Про портал

Перший (і на час створення єдиний) портал Тальнівської міської об'єднаної територіальної громади. Створений для висвітлення подій в територіальній громаді, поширення корисної інформації та оприлюднення публілчної інформації. Проект не комерційний.

Портал TalneOTG.com - інструмент для активних, небайдужих громадян, тих, хто любить свою громаду та бажає брати участь у її розвитку

Зеновій Мороз
Керівник проекту, адміністратор
zenovi@talneotg.com
facebook.com/zenovi.moroz

Валентина Шевченко
Модератор. Напрям роботи - політика, економіка, здоров’я, аналітика, події, спорт, культура, новини
admin@talneotg.com

Ірина Ковальчук
Модератор. Напрям роботи - політика, економіка, здоров’я, аналітика, події, спорт, культура, новини
admin@talneotg.com

Як формується інформаційне поле Порталу

створення власних матеріалів командою Порталу (статті, репортажі, огляди, аналітика)

модерування/редагування інформації, яку надсилають на Портал громадяни

пошук корисної інформації – аналітика, публікації, тощо

збір та підготовка до публікації цікавої для аудиторії Порталу інформації

Як стати автором

Якщо Ви маєте інформацію або новину, яка, на вашу думку, є корисною для жителів Тальнівської громади - надішліть її адміністрації для опублікування на Порталі. При цьому адміністрація Порталу гарантує, що буде дотримано авторського права, а Вас буде вказано як автора.

Надіслати інформацію, або сконтактувати з адміністрацією Ви можете:

На електронну адресу: admin@talneotg.com

Через форму зворотнього зв'язку

Кодекс етики українського журналіста

Свобода слова та висловлювань є невід'ємною складовою діяльності журналіста.

Служіння інтересам влади чи засновників, а не суспільства, є порушенням етики журналіста.

Журналіст має з повагою ставитися до приватного життя людини. При цьому не виключається його право на журналістське розслідування, пов'язане з тими або іншими подіями і фактами, що мають громадське звучання і покликані захищати інтереси суспільства та особи.

Висвітлення судових процесів має бути неупередженим щодо звинувачених. Журналіст не може називати людину злочинцем до відповідного рішення суду.

Журналіст не розкриває своїх джерел інформації окрім випадків, передбачених законодавством України.

Повага до права громадськості на повну та об'єктивну інформацію про факти та події є найпершим обов'язком журналіста. Журналісти та редактори повинні здійснювати кроки для перевірки автентичності усіх повідомлень, відео- та аудіоматеріалів, отриманих від представників загалу, фрілансерів, прес-служб та інших джерел.

Інформаційні та аналітичні матеріали мають бути чітко відокремлені від реклами відповідною рубрикацією.

Редакційна обробка матеріалів, включаючи знімки, текстівки, заголовки, відповідність відеоряду та текстового супроводу, тощо не повинні фальсифікувати зміст. Необхідно повідомляти аудиторію про подання відрепетируваних та реконструйованих новин.

Факти, судження та припущення мають бути чітко відокремлені одне від одного. Неприпустимим є розповсюдження інформації, що містить упередженість чи необґрунтовані звинувачення.

Точки зору опонентів, в тому числі тих, хто став об'єктом журналістської критики, мають бути представлені збалансовано. Так само мають бути подані оцінки незалежних експертів.

Не допускається таке вибіркове цитування соціологічних досліджень, яке призводить до викривлення змісту. Журналістські опитування громадян не повинні фабрикуватися з метою отримання наперед визначеного результату.

Журналіст зобов'язаний зробити все можливе для виправлення будь-якої поширеної інформації, якщо виявилося, що вона не відповідає дійсності.

Журналіст не повинен використовувати незаконні методи отримання інформації. Журналіст при зборі інформації діє в правовому полі України і може вдатися до будь-яких законних, в тому числі судових, процедур проти осіб, які перешкоджають йому в зборі інформації. Використання негласних прийомів збирання новин допускається лише тоді, коли це необхідно для забезпечення достовірності або точності матеріалу. Такі прийоми можуть бути виправдані лише у разі, коли іншими способами зібрати інформацію неможливо.

Плагіат несумісний із званням журналіста.

Ніхто не може бути дискримінований через свою стать, мову, расу, релігію, національне, регіональне чи соціальне походження або політичні уподобання. Вказувати на відповідні ознаки особи (групи людей) слід лише у випадках, коли ця інформація є неодмінною складовою матеріалу. Необхідно утримуватися від натяків або коментарів, що стосуються фізичних недоліків чи хвороб людини, уникати вживання образливих висловів, ненормативної лексики.

Журналіста не можна службовим порядком зобов'язати писати чи виконувати будь-що, якщо це суперечить його власним переконанням чи принципам. Необхідно протистояти проявам зовнішнього втручання в контент — як безпосередньому тиску, так і діям, що мають непрямі ознаки такого втручання.

Незаконне отримання журналістом матеріальної винагороди чи будь-яких пільг за виконаний чи невиконаний журналістський матеріал є несумісним із званням журналіста. Журналіст не повинен використовувати службове становище в особистих цілях, з метою наживи, самореклами, у кар'єристських цілях та керуючись прагненням догодити певним силам чи особам . Журналіст не має права використовувати фінансову інформацію до її оприлюднення з метою власного збагачення.

Журналіст має бути особливо обережним при висвітленні питань, пов'язаних із дітьми. Журналіст та редактор повинні мати обґрунтовані підстави для висвітлення приватного життя неповнолітньої особи (осіб) та дозвіл на це від її батьків чи опікунів. Неприпустимим є розкриття імен неповнолітніх (або вказування ознак, за якими їх можна розпізнати), які мали відношення до протизаконних дій, стали учасниками подій, пов'язаних із насильством.

Свідоме порушення норм журналістської етики є абсолютно несумісним з професійною журналістикою, піддається громадському осуду, може бути підставою для позбавлення прес-карти чи членства в професійних спілках та НСЖУ. Розгляд конфліктних ситуацій етичного та професійного характеру здійснює Комісія з журналістської етики

Авторські права та умови поширення

Опубліковану на TalneOTG.com інформацію (публікації, фото та відео) з дотриманням цих правил Ви можете:

Поширювати – копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі.

Використовувати – реміксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких не комерційних цілей.

Умови щодо поширення та використання:

Зазначте авторство. При поширенні або використанні зазначте авторство або джерело інформації (за наявності технічної можливості - шляхом додавання гіперпосилання).

Не встановлюйте додаткових обмежень. Ви не можете висувати додаткові умови або застосовувати технологічні засоби захисту, що обмежують права інших на дії дозволені цими правилами.

Не надається жодних гарантій. Ці правила можenm не надавати всіх необхідних дозволів, необхідних для Вашого використання матеріалу. Наприклад, інші права, такі як право на зображення особи, на приватне життя або особисті немайнові права можуть обмежувати Ваші можливості використовувати матеріал.

Правила Порталу та спільнот в соцмережах

Правила, вказані нижче, обов'язкові для виконання всіма користувачами без винятків. Адміністрація залишає за собою право змінювати правила без повідомлення. Доповнення і зміни правил починають діяти з моменту їх опублікування. Все, що не заборонено правилами і Законодавством України - дозволено.

Заборонено

Публікувати завідомо неправдиву інформацію.

Використовувати мат і/або грубі вислови (у тому числі в замаскованій формі).

Ображати когось у прямій чи непрямій формі, висловлювати неповагу та/або грубіянити.

Створювати повідомлення, що порушують чинне законодавство України.

Рекламувати в повідомленнях, підписах або аватарах будь-які товари та послуги без спеціального дозволу адміністрації або за межами розділу "Оголошення".

Публікувати посилання на неліцензійне комерційне програмне забезпечення (варез), програми для його злому (кряки) і генератори ключів, а також на матеріали, захищені авторськими правами (книги, музика, відео та інше).

Публікувати коментарі, що не несуть конкретного смислового навантаження в контексті обговорюваної теми (флуд).

Створювати повідомлення ВЕЛИКИМИ, або великими та прописними літерами упереміш ("ОсЬ тАкИм ЧиНом").

Адміністрування та модерування

Адміністратори і модератори, при розгляді надісланої для публікації інформації, мають право редагувати інформацію з метою приведення її у відповідність правилам Порталу, а у випадку сумнівності інформації або якщо вона суперечить законодавству України - відмовити в її публікації.

Адміністратори і модератори мають право переважного трактування тих чи інших пунктів правил порталу у разі заяв про наявність подвійного змісту в таких пунктах з боку користувача.

Дії модератора можна оскаржити тільки в адміністрації і тільки за допомогою Персональних повідомлень.

Рішення адміністрації порталу є остаточним і оскарженню не підлягає.

Правила розміщення оголошень

Розміщення оголошень на Порталі регулюється цими правилами. Порушення правил, а також надходження численних скарг користувачів на оголошення можуть призвести до видалення оголошень.

Зверніть увагу, що всі оголошення повинні відповідати правилам.

Правила

Не робіть одне й те ж оголошення (про пропозицію одного і того ж товару або послуги) повторно, незалежно від того, розміщуєте ви їх в різних категоріях чи ні.

Не пропонуйте заборонені товари і послуги.

Не публікуйте більше 2 оголошень за добу.

Не публікуйте кілька оголошень підряд.

Розміщуйте оголошення тільки про існуючі пропозиції.

Подавайте оголошення тільки про конкретні товари або послуги - подача оголошень загального рекламного характеру або без конкретної пропозиції неприпустима. Також заборонено продаж товарів через аукціон, реклама проведення аукціонів.

Заборонено розміщення оголошень, що містять рекламну інформацію, а також оголошень про рекламу:
- інтернет-ресурсів (портали, форуми, сайти знайомств, тощо);
- бізнесу (магазинів, компаній) та перерахування асортименту товарів, послуг і цін.

Вибирайте для оголошення найбільш відповідну категорію, вказуйте вірні реальні параметри оголошення. Вся інформація в оголошенні повинна відповідати дійсності.

Адміністрація Порталу залишає за собою право видалити оголошення без надання роз’яснень, якщо воно суперечить духу й цілям створення Порталу.

Редакція від 08.05.2020
Повідомити про помилку
x
Отримувати сповіщення про останні новини?
Так, отримувати
Запитати пізніше