ПублікаціїНа Черкащині буде центр трансплантації клітин кісткового мозку
Теги: #новини

На Черкащині буде центр трансплантації клітин кісткового мозку

Джерело: Черкаська ОДА

На Черкащині лікуватимуть онкохворих за допомогою сепарації стовбурових клітин. Пересадка кісткового мозку дозволяє підвищити ефективність лікування онкологічних захворювань у два рази. А в нас на Черкащині майже 40 тисяч онкохворих.

Зі слів голови ОДА Романа Боднара, Черкащина – єдина область, де затверджена і діє обласна програма «Трансплантація аутологічних гемопоетичних стовбурових клітин кісткового мозку та периферичної крові в Черкаській області» на 2019-2023 роки.

– Перші пацієнти Центру, їхнє здоров’я, якість медичних послуг – це і є головна мета і показник результату! – відзначає Роман Боднар.

Модерування: Moderator_Shevchenko

29.11.2019
Реклама
Дисклеймер

При публікації інформації, адміністрація порталу, в міру можливості, перевіряє інформацію на правдивість та відповідність чинному законодавству. Проте, адміністрація Порталу, не гарантує і не несе відповідальність, якщо інформація якогось з авторів не відповідає дійсності чи порушує чинне законодавство. У випадку, якщо Ви маєте підтвердження порушення правил Порталу по розміщенню матеріалів - просимо невідкладно повідомити адміністрацію Порталу через форму зворотнього зв’язку.

Повідомити про помилку
x
Отримувати сповіщення про останні новини?
Так, отримувати
Запитати пізніше