ПублікаціїЗавершена інвентаризація захисних споруди
Теги: #новини

Завершена інвентаризація захисних споруди

Джерело: Черкаська ОДА

Повністю завершена технічна інвентаризація захисних споруд цивільного захисту населення у Тальнівському районі. На Черкащині ще триває інвентаризація. Їх в області налічується 357. Про інженерний захист населення та територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру поінформував начальник управління цивільного захисту населення облдержадміністрації Юрій Скоробогатов.

Із загальної кількості захисних споруд, 142 – сховища, 62,83 тис. осіб. Ще 215 – протирадіаційні укриття, місткістю 62,8 тис. осіб. За результатами перевірок у 2019 році, 277 захисних споруд були оцінені на рівні «готові» та «обмежено готові», що становить 68% від загальної кількості. «Не готові» – 81 захисна споруда, тобто 22 % від загальної кількості.

В Управлінні цивільного захисту відзначають, що станом на 1 грудня цього року в області проживає 1 млн 235 тисяч осіб. Всі вони підлягають укриттю у фонді захисних споруд цивільного захисту, у тому числі найбільша працююча зміна – 46,54 тис. осіб. В інших спорудах подвійного призначення фонду (пристосовані споруди – підвали та інше) можливо укрити 1 млн 885 тис. осіб.

Крім того, проведено технічну інвентаризацію захисних споруд, як об’єктів нерухомого майна. Йдеться про 297 одиниць із 357 наявних, що складає 83,2%. З них до державної власності належить 94, до комунальної – 145, до приватної – 67 (середній показник по Україні – становить 68%). Повністю завершена технічна інвентаризація захисних споруд у Драбівському, Золотоніському, Канівському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Лисянському, Маньківському, Монастирищенському, Смілянському, Тальнівському, Уманському, Чигиринському районах та містах Умані та Каневі.

Модерування: Moderator_Shevchenko

29.11.2019
Реклама
Дисклеймер

При публікації інформації, адміністрація порталу, в міру можливості, перевіряє інформацію на правдивість та відповідність чинному законодавству. Проте, адміністрація Порталу, не гарантує і не несе відповідальність, якщо інформація якогось з авторів не відповідає дійсності чи порушує чинне законодавство. У випадку, якщо Ви маєте підтвердження порушення правил Порталу по розміщенню матеріалів - просимо невідкладно повідомити адміністрацію Порталу через форму зворотнього зв’язку.

Повідомити про помилку
x
Отримувати сповіщення про останні новини?
Так, отримувати
Запитати пізніше