ПублікаціїПогода в Тальному 07 лютого
Ключові слова: Погода
Погода в Тальному 07 лютого

07 лютого в Тальному очікується температура від -7°C до 0°C.

Вранці хмар у Тальному не буде - вони з'являться у другій половині дня, але ввечері погода знову буде ясною. Уночі - сніг, проте він закінчиться ще до ранку, та весь залишок дня пройде без опадів.

Народний прогноз погоди: 7 лютого відзначається день пам’яті святителя Григорія Богослова. У минулі часи за цим днем судили про майбутню зиму. Яким день буде зранку до обіду, такою буде і перша половина наступної зими, а погода з обіду до вечора вказувала на другу половину зими. Густий туман передвіщав мор худоби, а ясна погода — до сприятливого року.

Модерування: Admin

07.02.2020
Дисклеймер

При публікації інформації, адміністрація порталу, в міру можливості, перевіряє інформацію на правдивість та відповідність чинному законодавству. Проте, адміністрація Порталу, не гарантує і не несе відповідальність, якщо інформація якогось з авторів не відповідає дійсності чи порушує чинне законодавство. У випадку, якщо Ви маєте підтвердження порушення правил Порталу по розміщенню матеріалів - просимо невідкладно повідомити адміністрацію Порталу через форму зворотнього зв’язку.

Повідомити про помилку
x