ПублікаціїДо Кабміну направлено план формування громад (мапа)
Ключові слова: новини політика

До Кабміну направлено план формування громад (мапа)

Черкаська ОДА направила пропозиції щодо змін до перспективного плану формування громад до Кабміну. На Черкащині згідно проекту пропонують сформувати 67 громад.

Про це повідомив голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

Посадовець зазначає, що провели низку зустрічей, щоб почути думку жителів, а тому проєкт із змінами перспективного плану встигли подати в останній день.

По планах на Тальнівську громаду змін немає: один район - одна громада.

"Знайти ідеальний варіант абсолютно для всіх - це утопія. Тому намагалися врахувати інтереси більшості. Формування плану - це не про політику та амбіції, це про якість життя, доступність послуг, розвиток і перспективу. Окремо скажу про міста обласного значення: протягом п'яти років не вибудувалася комунікація між громадами та містами, не було сформоване спільне бачення розвитку, тож на сьогодні більшість громад були проти приєднання до міста" - написав Роман Боднар.

Проєкт плану можна прочитати ТУТ

Модерування: Moderator_Shevchenko

24.02.2020
Дисклеймер

При публікації інформації, адміністрація порталу, в міру можливості, перевіряє інформацію на правдивість та відповідність чинному законодавству. Проте, адміністрація Порталу, не гарантує і не несе відповідальність, якщо інформація якогось з авторів не відповідає дійсності чи порушує чинне законодавство. У випадку, якщо Ви маєте підтвердження порушення правил Порталу по розміщенню матеріалів - просимо невідкладно повідомити адміністрацію Порталу через форму зворотнього зв’язку.

Повідомити про помилку
x