ПублікаціїПобували у Карпатах
Ключові слова: туризм
Побували у Карпатах

Джерело: Тальнівська міська рада

Вересень був яскравим та насиченим для школярів Тальнівської ОТГ: повернення до шкільних парт після ласкавого літа, нові форми занять, різнопланові позакласні, виховні та просвітницькі заходи, організація свят, яку важко уявити без нами шанованої юні тощо.

Та масу найяскравіших емоцій, приємних вражень і незабутніх моментів привезли діти учасників АТО та діти пільгових категорій, які побували у Карпатах.

Організатором поїздки виступила громадська організація «Тальнівська районна спілка ветеранів та учасників АТО», та, зокрема її член, громадський діяч Петро Шандиба.

Пасажирські перевезення були здійснені транспортом ПРАТ "Тальнівське АТП 17137" за сприяння депутатів Тальнівської міської ради.

Дитячу групу з 24 осіб супроводжували педагоги Олег Баглай та Інна Вдовиченко, спеціаліст Тальнівської міської ради Оксана Шевцова та лікар Микола Цвик.

Вся туристична команда проживала у Ворохті, де разом відпочивали, проводили дозвілля, бажаючі ловили форель, готували юшку.

Там же, у Ворохті, відбулись Всеукраїнські фінальні змагання серед об’єднаних територіальних громад, тому тальнівцям випала нагода споглядати за футбольним матчем та вболівати за свого земляка Олександра Попсуя, який входив до складу футбольної команди і представляв Паланківську ОТГ, що на Уманщині.

Незабутніми були поїздки в Буковель та Яремче.

Діти піднялися на Говерлу, відвідали місце сили водної стихії Карпат - водоспад Гук, що розташований на річці Прут, яка протікає через Яремче.

Побували у Вольєрному господарстві Карпатського НПП та відвідали музей «Карпати в мініатюрі».

Яскравими залишились спогади від канатної переправи через річку, підняття на крісельному підйомнику та відвідин сувенірного ринку.

По дорозі додому вся група заїхала у м.Чернівці. Там відвідали майстерню карамелі, в якій спостерігали за виробництвом цукерок. Дітей пригостили солодощами, крім того, всі скуштували різнокольорового чернівецького морозива.

Приємно здивував тальнівських глядачів танцювальний колектив «Чернівецькі візерунки».

Загалом для дітей була гарно спланована насичена програма, яка принесла масу чудових вражень та позитивних емоцій.

Поїздки дітей воїнів АТО Тальнівської громади до Ворохти стали доброю традицією. Діти вже звикли до тамтешньої місцевості, звичаїв, познайомилися з місцевими школярами-своїми однолітками та проявили гостинність і разом із своїми керівниками групи запросили долучитися до літнього табірного відпочинку у с.Гордашівка та помилуватися краєвидами Тальнівщини.

Модерування: Moderator_Shevchenko

04.10.2019
Дисклеймер

При публікації інформації, адміністрація порталу, в міру можливості, перевіряє інформацію на правдивість та відповідність чинному законодавству. Проте, адміністрація Порталу, не гарантує і не несе відповідальність, якщо інформація якогось з авторів не відповідає дійсності чи порушує чинне законодавство. У випадку, якщо Ви маєте підтвердження порушення правил Порталу по розміщенню матеріалів - просимо невідкладно повідомити адміністрацію Порталу через форму зворотнього зв’язку.

Повідомити про помилку
x