ПублікаціїТальне згадали на Міжнародному туристичному салоні «Україна» – UITM 2019
Ключові слова: туризм культура
Тальне згадали на Міжнародному туристичному салоні «Україна» – UITM 2019

Джерело: Черкаська ОДА

Черкаську область представили на найбільшому туристичному заході України осінньо-зимового періоду, інформуть в Департаменті регіонального розвитку Черкаської ОДА.

26-ий Міжнародний туристичний салон “Україна” – UITM 2019, який проходив 2 – 4 жовтня, дав змогу не лише презентувати туристичні локації та об’єкти регіону, ознайомитися з туристичними продуктами міжнародних і національних компаній, а й поглянути на промоцію туристичних дестинацій інших регіонів.

Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА, ГО «Туристичний рух Чигиринщини» та ГС «Асоціація гостинності Черкащини» презентували туристичну Черкащину на об’єднаному національному стенді “UKRAINE” від Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Серед різних туристичних родзинок відзначено і замок у Тальному.

Важливо, що Мінекономіки відібрало Черкаську область для участі у спільному стенді регіонів разом з м. Львів, м. Луцьк, м. Трускавець, Одеською, Тернопільською, Миколаївською, Харківською, Полтавською та Херсонською областями.

На виставці на загал представили також нову туристичну карту «Подорожуй Черкащиною ЗАРАЗ» українською та англійською мовами з нанесенням визначних туристичних об’єктів та локацій регіону, QR-кодів з посиланнями на Google-карти з закладами відпочинку та харчування, туристичними об’єктами та локаціями, а також інформацією про них та контакти.

Участь у таких заходах − це можливість не лише розповісти про свій регіон, його особливі місця, об’єкти та локації, це, в першу чергу, нові знайомства та цікаві ідеї, які заряджають та стимулюють впроваджувати нові ініціативи та проекти. − кажуть в Департаменті регіонального розвитку Черкаської ОДА.

Модерування: Admin

08.10.2019
Дисклеймер

При публікації інформації, адміністрація порталу, в міру можливості, перевіряє інформацію на правдивість та відповідність чинному законодавству. Проте, адміністрація Порталу, не гарантує і не несе відповідальність, якщо інформація якогось з авторів не відповідає дійсності чи порушує чинне законодавство. У випадку, якщо Ви маєте підтвердження порушення правил Порталу по розміщенню матеріалів - просимо невідкладно повідомити адміністрацію Порталу через форму зворотнього зв’язку.

Повідомити про помилку
x