ПублікаціїУряд затвердив перспективний план об’єднання Тальнівської громади
Теги: #новини

Уряд затвердив перспективний план об’єднання Тальнівської громади

На урядовому порталі оприлюднили розпорядження про затвердження перспективного плану формування територій спроможних територіальних громад Черкаської області.

У Тальнівському районі планується одна об’єднана громада, куди увійдуть наступні територіальні громади:
Тальнівська, Білашківська, Веселокутська, Вишнопільська, Глибочківська, Гордашівська, Заліська, Здобутківська, Зеленьківська, Кобринівська, Кобриново-Гребельська, Колодистенська, Корсунська, Кривоколінська, Лащівська, Легедзинська, Лісівська, Лоташівська, Майданецька, Мошурівська, Онопріївська, Павлівська, Папужинська, Потаська, Романівська, Соколівоцька, Тальянківська, Шаулиська.

Назва майбутньої об’єднаної громади - Тальнівська.

Напевне ще не відомо, але ймовірно, що в Черкаській області буде 4 райони. На сьогодні розглядаються два варіанти, в одному з яких Тальнівщина приєднана до Умані, а в іншому – до Звенигородки.

Один з варіантів поділу Черкаської області на райони

Модерування: Moderator_Shevchenko

16.05.2020
Реклама
Дисклеймер

При публікації інформації, адміністрація порталу, в міру можливості, перевіряє інформацію на правдивість та відповідність чинному законодавству. Проте, адміністрація Порталу, не гарантує і не несе відповідальність, якщо інформація якогось з авторів не відповідає дійсності чи порушує чинне законодавство. У випадку, якщо Ви маєте підтвердження порушення правил Порталу по розміщенню матеріалів - просимо невідкладно повідомити адміністрацію Порталу через форму зворотнього зв’язку.

Повідомити про помилку
x
Отримувати сповіщення про останні новини?
Так, отримувати
Запитати пізніше