ПублікаціїНа Тальнівщині поля оброблять пестицидами та отрутохімікатами

На Тальнівщині поля оброблять пестицидами та отрутохімікатами

Ілюстрація

ТОВ НВФ «Урожай» повідомляє, що у період з 19 травня по 31 травня 2020 року включно на полях, що розташовані на території Лащівської сільської ради проводиться діяльність із застосуванням препаратів Егіда з діючою речовиною мезотрон 480 г/л, Дублон з діючою речовиною нікосульфурон 40 г/л, строки дії токсичності яких складають три дні, на посівах кукурудзи.

Просимо інформацію про обробіток посівів пестицидами та отрутохімікатами взяти до відома, враховуючи те, що ураженими територіями можуть можуть бути ті, які межують із територією Лащівської сільської ради.

Модерування: Moderator_Shevchenko

19.05.2020
Реклама
Дисклеймер

При публікації інформації, адміністрація порталу, в міру можливості, перевіряє інформацію на правдивість та відповідність чинному законодавству. Проте, адміністрація Порталу, не гарантує і не несе відповідальність, якщо інформація якогось з авторів не відповідає дійсності чи порушує чинне законодавство. У випадку, якщо Ви маєте підтвердження порушення правил Порталу по розміщенню матеріалів - просимо невідкладно повідомити адміністрацію Порталу через форму зворотнього зв’язку.

Повідомити про помилку
x
Отримувати сповіщення про останні новини?
Так, отримувати
Запитати пізніше