ПублікаціїТальнівські рятувальники проводять профілактику

Тальнівські рятувальники проводять профілактику

У Тальному фахівці Служби порятунку нагадали громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм.

19 травня співробітники Тальнівського районного сектору Управління провели профілактичні бесіди з мешканцями міста, які саме відпочивали біля місцевих водойм.

Спілкуючись із громадянами, рятувальники наголосили на дотриманні правил безпеки під час відпочинку поблизу річок та озер. Також фахівці Служби порятунку вручили місцевим жителям інформаційні листівки з рекомендаціями безпечного відпочинку поблизу водойм.
Окрему увагу відпочивальників співробітники ДСНС зосередили на безпеці дітей, наголосивши не відпускати їх самих до води.

Модерування: Moderator_Shevchenko

19.05.2020
Реклама
Дисклеймер

При публікації інформації, адміністрація порталу, в міру можливості, перевіряє інформацію на правдивість та відповідність чинному законодавству. Проте, адміністрація Порталу, не гарантує і не несе відповідальність, якщо інформація якогось з авторів не відповідає дійсності чи порушує чинне законодавство. У випадку, якщо Ви маєте підтвердження порушення правил Порталу по розміщенню матеріалів - просимо невідкладно повідомити адміністрацію Порталу через форму зворотнього зв’язку.

Повідомити про помилку
x
Отримувати сповіщення про останні новини?
Так, отримувати
Запитати пізніше