ПублікаціїУ Тальнівській громаді ввели «податкові канікаули»

У Тальнівській громаді ввели «податкові канікаули»

20 травня на сесії Тальнівської міської ради було прийняте рішення, яким послабили податковий тиск на підприємців (на час карантину) шляхом зменшення оподаткування.

Як видно із результатів поіменного голосування, за рішення "Про внесення змін до рішення міської ради від 30.05.2019 №41/8-8 «Про місцеві податки та збори на 2020 рік» (зі змінами)" проголосували всі присутні 21 депутат міської ради.

Дане рішення запроваджує нульовий відсоток податку для підприємців І та ІІ групи оподаткуванння.

Про прийняття цього рішення повідомив депутат міської ради Віталій Шуляк на своїй сторінці у Facebook:

Податковим пільгам у Тальнівській громаді - бути!

Не даремно я подавав проект рішення про надання податкових пільг підприємцям на час карантину. Сьогодні міська рада ухвалила таке рішення. Тож підприємці І та ІІ групи тепер мають право звернутися із заявою у податкову і отримати:
- для першої групи платників податків - 0% розміру прожиткового мінімуму;
- для другої групи платників єдиного податку - 0% розміру мінімальної заробітної плати.

Дякую депутату-колезі Тетяні Геращенковій, що включилася в це питання і доклала чимало зусиль до прийняття цього рішення.

Модерування: Moderator_Shevchenko

21.05.2020
Реклама
Дисклеймер

При публікації інформації, адміністрація порталу, в міру можливості, перевіряє інформацію на правдивість та відповідність чинному законодавству. Проте, адміністрація Порталу, не гарантує і не несе відповідальність, якщо інформація якогось з авторів не відповідає дійсності чи порушує чинне законодавство. У випадку, якщо Ви маєте підтвердження порушення правил Порталу по розміщенню матеріалів - просимо невідкладно повідомити адміністрацію Порталу через форму зворотнього зв’язку.

Повідомити про помилку
x
Отримувати сповіщення про останні новини?
Так, отримувати
Запитати пізніше