ПублікаціїСкликається чергова сесія Тальнівської міської ради
Теги: #події

Скликається чергова сесія Тальнівської міської ради

Опубліковано розпорядження про скликання чергової п’ятдесят восьмої сесії Тальнівської міської ради. У порядку денному - 18 питань.

Сесія міської ради скликається 25 червня 2020 року о 10.00 год. в великому демонстраційному залі Тальнівського міського центру культури та дозвілля. Текст розпорядження додаємо нижче.

Зауважимо, що на відміну від попередніх розпоряджень про скликання сесії, у даному розпорядженні відсутній пункт про запрошення на сесію депутатів міської ради, голів районної ради та райдержадміністрації, представників громадських організацій та населення громади. Також відсутній пункт про доведення даного рішення до відома населення громади.

В зв’язку з цим можливо, що розпорядження опубліковано не цілком, тому, на відміну від попередніх сесій, вказано не велику кількість питань, що виносяться на порядок денний.

Опублікований текст розпорядження:

+
-

Модерування: Moderator_Shevchenko

13.06.2020
Реклама
Дисклеймер

При публікації інформації, адміністрація порталу, в міру можливості, перевіряє інформацію на правдивість та відповідність чинному законодавству. Проте, адміністрація Порталу, не гарантує і не несе відповідальність, якщо інформація якогось з авторів не відповідає дійсності чи порушує чинне законодавство. У випадку, якщо Ви маєте підтвердження порушення правил Порталу по розміщенню матеріалів - просимо невідкладно повідомити адміністрацію Порталу через форму зворотнього зв’язку.

Повідомити про помилку
x
Отримувати сповіщення про останні новини?
Так, отримувати
Запитати пізніше