ПублікаціїTalneOTG та Okruh.info домовилися про співпрацю

TalneOTG та Okruh.info домовилися про співпрацю

1 липня 2020 року, між керівником проекту TalneOTG.com Зеновієм Морозом та власником тільки започаткованого сайту Okruh.info Віталієм Шуляком був укладений договір про співпрацю та взаємодопомогу.

На сьогодні ані влада, ані чиновники не зацікавлені в існуванні незалежних ЗМІ. Однак з розвитком громадянського суспільства, зростає і потреба в існуванні дійсно незалежних видань, які б стали платформою для донесення до людей незалежної та об’єктивної суспільно-політичної, соціально-економічної, резонансної інформації. З метою укріплення позицій в інформаційному полі, консолідації зусиль та боротьби проти інформаційних блокад місцевої влади було укладений договір про співпрацю та взаємодопомогу.

Найближчий час ці два проекти (TalneOTG.com та Okruh.info) будуть розвиватися спільними зусиллями. Так, буде відбуватися максимально швидкий обмін не тільки готовими публікаціями, а й інформацією, яка знаходиться на стадії аналізу та підготовки до публікації.

Модерування: Moderator_Shevchenko

01.07.2020
Реклама
Дисклеймер

При публікації інформації, адміністрація порталу, в міру можливості, перевіряє інформацію на правдивість та відповідність чинному законодавству. Проте, адміністрація Порталу, не гарантує і не несе відповідальність, якщо інформація якогось з авторів не відповідає дійсності чи порушує чинне законодавство. У випадку, якщо Ви маєте підтвердження порушення правил Порталу по розміщенню матеріалів - просимо невідкладно повідомити адміністрацію Порталу через форму зворотнього зв’язку.

Повідомити про помилку
x
Отримувати сповіщення про останні новини?
Так, отримувати
Запитати пізніше